Logo SPACE

SPACE - Jaroslav MEZERA

Odpočívadlo Rudná dálnice D5 ve směru na Prahu
Tel.: 311 678 121, Fax: 311 677 030
Mob: 602 324 432, 602 141 646, 607 959 299
E-mail: vysilacky@seznam.cz

Naše firma se zabývá prodejem, servisem a montáží radiostanic, montáží Hands Free sad pro mobilní telefony, prodejem příslušenství k mobilním telefonům GSM, prodejem a montáží navigačních zařízení GPS, audia i videa se specializací na silniční vozidla.

Prodejna SPACE

Rovněž jsme výrobcem atestovaných stabilizátorů napětí (měničů 24/12V) a jiných doplňků k radiostanicím např.: selektivních voleb, modulů ROGER BEEP atd. Novinkou v naší nabídce jsou odkládací stolky pro nákladní vozidla.
Naše prodejně servisní středisko se nachází na dálničním odpočívadle Rudná, dálnice D5 ve směru do Prahy na 5 km.

Prodej

Prodejna SPACE - interiér

Nabízíme velký sortiment vozidlových radiostanic a příslušenství známých firem ALLAMAT, ALBRECHT, ELIX, ALAN, PRESIDENT, DANITA, TEAM. Vedle vozidlových stanic jsou v prodeji také ruční radiostanice různých verzí (CB, PMR) Použitelné pro turistiku, volný čas, stavební firmy i bezpečnostní agentury. Antény mobilní i stabilní CB, UHF, VHF především od výrobců: SIRIO, SIRTEL, LEMM, PRESIDENT.

Z příslušenství k radiostanicím nabízíme např.: měniče 24/12 V a 24/220 V, přídavné reproduktory, zesilovače, zdroje, konektory atp. V naší nabídce je i velký výběr GSM příslušenství, navigační technika GPS. Dále také autorádia, TV, videa, DVD a odkládací stolky do nákladních automobilů.

Servis

Servisní pracoviště

Menší a střední opravy možné na počkání. V případě větších závad trvá oprava cca 10 pracovních dnů. Také opravy stabilizátorů napětí (měničů) atd.

Montáže

Montáže radiostabic, rádii a GPS navigace provádíme do všech typů nákladních i osobních vozidel včetně měničů a HANDS FREE sad pro mobilní telefony. Možnost naladění (sladění) antén k vysílačce.

Ukázka montáže - IVECO StralisUkázka montáže - VOLVO FH